Bilgisayar Oyunları

Internet Cafe Simulator 2 Oyunu İnceleme

İNCELEME : Internet Cafe Simulator 2

Internet Cafe Simulator 2, bir internet kafe iş simülasyonu oyunudur. Oyun içinde kapsamlı bir iş yeri kurabilir ve yönetebilirsiniz. Şehir içinde etkileşim kurabileceğiniz birçok aktivite ve iletişim kurabileceğiniz bir çok insan vardır.

Internet Cafe Simulator 2 Müşterisi
İNCELEME : İnternet Kafe Simülatörü (PC)

Internet Cafe Simulator 2, sizi yepyeni bir internet kafeden sorumlu tutuyor. Yeni patron olarak her başarı ve başarısızlık sizin elinizde. Yeni bilgisayarlar satın alın ve en yeni ve en iyi uygulamalar ve oyunlarla güncellediğinizden emin olun. 

Müşterileri kovalayarak kârı en üst düzeye çıkarmak için ne kadar ücret almak istediğiniz iyi belirlemeniz gerekiyor çünkü her ayın sonunda ödemeniz gereken bir kira ödemeniz gerekiyor.

1 3
İNCELEME : İnternet Kafe Simülatörü (PC)

Bir internet kafe sahibinin hayatı, bilgisayarları ve müşterileri yönetmekten çok daha fazlasına gerektirmektedir. Internet Cafe Simulator 2 oyununu oynarken, bazı karanlık tiplerden daha potansiyel kazançlı tekliflerle karşılabilirsiniz. Tüm işinizi riske atarak ve yasadışı online işlerle uğraşarak daha fazla ödül kazanabilirsiniz.

Internet Cafe Simulator 2 oyununda işiniz büyüdükçe, yeni bölgelere ve farklı alanlara doğru büyüyebilirsiniz. Başarılı internet kafe zinciriniz, kripto para dünyasına başarılı bir girişin arkasındaki itici güç olabilir. 

Aslında her şey akıllıca yatırım yapmak ve yatırım yapmakla direk bağlantılı!

Internet Cafe Simulator 2 Bilgisayar
İNCELEME : İnternet Kafe Simülatörü (PC)

Internet Cafe Simulator 2 Sistem Gereksinimleri

Internet Cafe Simulator 2 oyununda sistem gereksinimlerini önerilen düzeyde çalıştırmak için bir GeForce GTX 970 4GB ile birleştirilmiş Core 2 Duo E7200 2.53GHz veya APU A6-7400K Çift Çekirdekli işlemciye ihtiyacınız var. 

Bu konfigürasyon ile yüksek grafik ayarlarında 1080p ekran çözünürlüğünde neredeyse 60FPS alabilirsiniz. Internet Cafe Simulator 2 kayıt özelliklerini edinmek ve 60FPS almak için de 4 GB gerekecektir. Minimum sistem belleği 2 GB’dir. 

İlginizi çekebilir
Valorant Nasıl Kaldırılır: Adım Adım Rehber

Dikkat edilmesi gereken başka bir şey de GPU’nuzun DirectX yeteneğidir. Internet Cafe Simulator 2, DirectX 11 çalıştırabilen bir GPU’ya ihtiyaç duyar.

Internet Cafe Simulator 2 İnsanlar
İNCELEME : İnternet Kafe Simülatörü (PC)

Internet Cafe Simulator 2 Minimum Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2 GHz Çift Çekirdekli CPU
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Grafikler: Intel HD Graphics 4000 veya daha iyisi
  • Depolama: 4,5 GB kullanılabilir alan
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: 2.5 GHz Çift Çekirdekli CPU
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafikler: Geforce GTX 970/Radeon RX470 veya daha iyisi
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Bu oyundaki grafikler çok iyi tasarlanmış ve çok gerçekçi duruyor. İnsanlar kafenize girebilir ve hizmetlerinizden satın alarak sizin para kazanmanızı sağlıyor. 

Oyunda sahip olduğunuz eşyaları açık artırmaya çıkarabilirsiniz.

Internet Cafe Simulator 2 Kafe İçi
İNCELEME : İnternet Kafe Simülatörü (PC)

turkix

Teknoloji tutkunu ve deneyimli bir içerik yazarı olan Turkix, Turkix.org'da en güncel teknoloji haberleri ve pratik çözüm rehberleriyle okuyuculara ışık tutuyor. Yenilikçi fikirleri ve detaylı analizleriyle, teknoloji dünyasındaki gelişmeleri anlaşılır ve ilgi çekici bir şekilde sunmayı amaçlıyor. Turkix, her seviyeden teknoloji meraklısına hitap eden içerikleriyle, dijital dünyanın kapılarını aralamaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Turkix.org